TEKSTESHQIP

Kudret Ismaili
Kurbeti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kurbeti" kënduar nga Kudret Ismaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor vjen i plotësuar në spektrin vizual me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 31 Maj 2013.