TEKSTESHQIP

Kudret Ismaili
Nje Puthje E Jotja Sa Nje Shishe Verë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Puthje E Jotja Sa Nje Shishe Verë" kënduar nga Kudret Ismaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, ky materiali muzikor erdhi i kompletuar artistikisht me klip muzikor, i cili u publikua më 15 Nëntor 2019.