TEKSTESHQIP

Kujdesi Muçmataj & Nesim Gjuta
Kerkova Gjithe Kohen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kerkova Gjithe Kohen" kënduar nga Kujdesi Muçmataj & Nesim Gjuta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.