TEKSTESHQIP

Kujdesi Muçmata
N'don Me Dit Kush Jan Lumjan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'don Me Dit Kush Jan Lumjan" kënduar nga Kujdesi Muçmata.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, projekti është finalizuar tek artdhashësit i plotësuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e përgatiti Domi Production. Ky videoklip u publikua më 11 Korrik 2022. Kënga vjen e kompozuar nga vetë këngëtari, teksti është punuar nga Mitrush Kuteli, ndërsa orkestrimi ka punuar si autor Arben Bytyqi.