Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kujta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 20 Nëntor 2015, Kujta publikon videoklipin "Gabova". Më datë 3 Korrik 2016, Kujta publikon videoklipin "Stop Nuk Ke". Më datë 16 Korrik 2016, Kujta publikon videoklipin "Jam Shqiptar". Më datë 6 Gusht 2016, Kujta publikon videoklipin "Fjalët E Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nefail Ibrahimi

Arben Kernaja

Skenda

Bexhet Limani

Omar

Durim Domnaku

Hakif Krasniqi

Albioni

Lindi Baksi

Cali Arifi

Tags: Kujta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet