Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtesa Hetemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Kujtesa Hetemi është një shkrimtare e vogël. Une quhem Kujtesa Hetemi jam nga Jashanica komuna Kline jam nxënese ne shkollen fillore Ismet Rraci jam nxënese e shkëlqyeshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Erita N.Bytyqi

Rinesa Hamzaj

Ajla Aliu

Elsa Aliu

Sala Gashi

Liza Musliu

Bleona Salihu

Anisa Berisha

Ezana Morina

Alberita Rashani

Tags: Kujtesa Hetemi


Komente mbi këtë artist