Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kujtim Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kujtim Aliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtari Kujtim Aliu, më datë 7 Shkurt 2014, ka publikuar edhe videoklipin e tij të parë të këngës “Duro Zemër”. Me tekst të Fatbardha Kadriut dhe muzikë e orkestrim të Artit, “Duro Zemër” është balada të cilën Kujtimi e ka zgjedhur për të debutuar në skenën muzikore. Ai ka thënë se kjo këngë i ka fjetur në zemër dhe për këtë arsye ka vendosur që t’ia bëjë edhe spotin. “Mua më pëlqejnë shumë baladat dhe në momentin e parë që e kam parë teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lumni Tershana

Murat Gjoniku

Sead Asllani

Meti (Muhamet Berbatovci)

Bardh Spahja

Bujar Berisha

Granit Hyseni

Andi Mezini

Fadil Aziri

Ali Gërguri


Tags: Kujtim Aliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet