TEKSTESHQIP

Kujtim Aliu
Vetem Qaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Qaj" kënduar nga Kujtim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky materiali muzikor paraqitet në tregun e gjerë të muzikës i punuar shumë bukur me një videoklip, i cili u publikua me datë 11 Dhjetor 2014.