Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Beqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Gorishove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 48 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kujtim Beqaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Ka marr pjese ne disa koncerte ne Greqi. Më datë 25 Shtator 2017, Kujtim Beqaj publikon videoklipin "Ne Kurbet Dasmen E Ben". Më datë 31 Maj 2019, Kujtim Beqaj publikon videoklipin "Vellai Ngelet Taban"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dorian Matlija

Adi Sipri

Ermir Taja

Herbert Alemi

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Bivak

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Tags: Kujtim Beqaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet