Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Beqaj

Kujtim Beqaj
  • Vendlindja:
  • Gorishove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Gusht 1972
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kujtim Beqaj është këngëtar. Ka marr pjese ne disa koncerte ne Greqi.

Më datë 25 Shtator 2017, Kujtim Beqaj publikon videoklipin "Ne Kurbet Dasmen E Ben".

Më datë 31 Maj 2019, Kujtim Beqaj publikon videoklipin "Vellai Ngelet Taban".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0