Kujtim Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Presheve 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Kujtim Ibrahimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ai eshte nga Presheva jeton ne Belgjike prej vitit 1998. Me muzikë ka filluar të merret qysh në fëmijëri, e ka trashëgim nga familja, nga vëllezërit e dajallarët e tij. Tregut muzikor shqiptar përditë i shtohen emra të rinjë, këngëtar që kanë për synim të sjellin këngë sa më të bukura, të atilla që i pëlqen publiku, është ky Kujtim Ibrahimi. Ky emër shumë shpejtë do të jetë familjar për secilin, pasi Kujtim Ibrahimi po punon fortë për sukses në m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Merki Buduri

Hala Osmanollaj

Armend Shabani

Mark Gojani

Pleurant Aliti (Landi)

Ismet Aloshi

Big Boy Niti

Bashkim Marash Krasniqi

Alba G

Tankilla


Tags: Kujtim Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë