Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Kamberi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kujtim Kamberi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1974, Kujtim Kamberi merr pjesë në Festivali i 13-të në RTSH me këngën "Gëzimin E Mbajmë Në Zemër". Në Dhjetor 1976, Adriana Ceko & Kujtim Kamberi marrin pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Fshati I Ri". Në Dhjetor 1979, Kujtim Kamberi merr pjesë në Festivali i 18-të në RTSH me këngën "Bijtë Tanë Shkojnë Ushtarë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aranit Kola

Laurin Dezdari

Petrit Dobjani

Kristaq Lena

Kastriot Ago

Sazan Mecani

Romeo Zeqollari

Gëzim Shkreli

Sotir Afezolli

Spiro Katundi

Tags: Kujtim Kamberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet