Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kujtim Morina është një këngëtar dhe poet dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava, popullore rapsodike dhe popullore dasmash. Më datë 13 Qershor 2018, Master-L publikon videoklipin "Te Kam Xhan", në bashkëpunim me Linda & Kujtim Morina. Muzika e këngës u punua nga Besnik Zikolli, teksti u shkrua nga Besnik Zikolli, Master-L, ndërsa për orkestrimin u kujdes Besnik Zikolli. Në vitin 2017, Kujtim Morina publikon albumin "Kengë Dasmash 2017". Në vitin 2018, Kujtim Morina publikon albumin "Oksigjen". Më datë 5 Korrik 2021, Kujtim Morina publikon videoklipin "Pse Po ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Oksigjen (2018)

★★★★

Kengë Dasmash 2017 (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kujtim Morina

Komente 0