TEKSTESHQIP

Kujtim Morina
Dashnia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia" kënduar nga Kujtim Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i fjalëve të tekstit dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Besnik Zikolli.