TEKSTESHQIP

Kujtim Morina
Pa Ty S’Jom Gjallë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ty S’Jom Gjallë" kënduar nga Kujtim Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tekstin dhe për orkestrimin është kujdesur Besnik Zikolli.