TEKSTESHQIP

Kujtim Morina
Jeta
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta" kënduar nga Kujtim Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Teksti dhe arranzhimi është shkruar nga Besnik Zikolli.