TEKSTESHQIP

Kujtim Morina
Zemra Të Ka Dashtë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Të Ka Dashtë" kënduar nga Kujtim Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i tekstit dhe arranzhues i muzikës është Besnik Zikolli.