Kujtim Shehu
Kujtim Shehu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Kujtim Shehu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore e Shqipërisë së mesme. AUTOBIOGRAFI: Une kam mbaruar fakultetin e shkencave natyrore ne degen e matematikes ne Universitetin e Tiranes, ne vitin 1994. Kam shume vjet qe punoj si mesues matemattike aktualisht ne shkollen e mesme te gjuheve te huaja 'A. Vokshi' ne Tirane. Ndersa karriera ime artistike si kengetar ka filluar prane pallatit te kultures ne qytetin studenti, aty ka qene dalja ime ne skene dhe per kete falenderoj kompozitorin e mirenjohur Ilir Dangellia. Pas...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1