Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Xhelili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Krushopek 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Kujtim Xhelili është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Kujtim Xhelili është nga fshati Krushopek i komunes se Sarajit jeton ne Shkup. Shkollen fillore e kreu ne Shkollen Adem Jashari Shkup. Kurse te mesmen tek Medreseja Isa Beu Shkup-Kondovë. Më datë 16 Dhjetor 2017, Kujtim Xhelili publikon videoklipin "Anija E Shpetimit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Furkan Junuzi

Bajrush Berisha

Ensar Sulejmani

Hadis Haxhillari

Armend Fazliu

Lis Asllanaj

Ismail Elezi

Mastercif

Admir Asani

L3O

Tags: Kujtim Xhelili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet