A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kulayde

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Kulayde është një këngëtar i njohur. Ju me të vërtetë nuk e dini se sa i madh është një shpërthim derisa të shihni se çfarë ndikon rreth tij. Një gjurmë thjesht nuk është e mjaftueshme; ju me të vërtetë duhet të bëni një ndikim. Dhe kur shikoni si një lëvizje e tërë është e rrethuar nga ndikimi, atëherë ju me të vërtetë e shihni atë që njihet si një "gjurmë në univers" ose në botë. Në moshën 11-vjeçare, Kulayde emigroi në Shtetet e Bashkuara nga Shqipëria. Futur në rrugët e Fort Wor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bledi Polena

Gentjan Dema

Maringlen Linadi

Egert Pano

Joni Aliraj

Gezim Myshketa

Gerald Zyfi

Jonald Haxhia

El Padrino Man

Vukman


Tags: Kulayde

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018