Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kumrije Biba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kumrije Biba është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 25 Tetor 2010, Kumrije Biba publikon videoklipin "Nga Fati S'mundesh Me Ikë". Në Qershor 2011, Kumrije Biba merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Rastësisht U Pamë". Në vitin 2010, Kumrije Biba publikon albumin "Nga Fati S'mundesh Me Ikë". Në vitin 2012, Kumrije Biba publikon albumin "Live". Më datë 28 Prill 2015, Kumrije Biba publikon videoklipin "Maturant". Në Janar 2015, Kumrije Biba merr pjesë në Prizreni Music Fest...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare



Live 2018 (2018)

Live (2012)

Nga Fati S'mundesh Me Ikë (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Qershore Tafallari

Besiana Veselaj

Luljeta Shala

Liridona Qarri

Shqiponja Muhaxheri

Lumturije Berisha

Dona Janova

Adelina Pireva

Lule Bajra

Rifadije Graiqevci


Tags: Kumrie Biba, Kumrije Biba

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet