Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Biba - Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Er e let aromen tende po ma sjell,
Sa larg t'kam,sa ngat zemres po te ndjej,
Ti je endrra qe une shoh per qdo nat,
Je mendimi qe me ndjek mua qdo hap,
Je frymzimi qe me jep mua ne jet

Ref: 2x
Pra ti je dashuria e vertet.
Pra ti je dashuria e vertet.

Eja shpirt e mos me le me shum te pres,
Ta vras gjumin mos te le qe te flesh,
Ti them nates gjat mos kalo,
Ti them ores ndalu edhe rri pusho,
Mka marri malli te te prek te te shoh,

Ref: 4x
Andaj eja shpirti ime e mos vono,
Andaj eja shpirti ime e mos vono,
Andaj eja shpirti ime e mos vono,
Andaj eja shpirti ime e mos vono,


Ky tekst u dërgua nga Lora

Kumrije Biba - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Kumrije Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Biba:


Komente 0