Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Kumrije Biba - Maturant  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

28/04/2015

2015-04-28T15:28:25+00:00Sonte nata sjell kujtim
harmoni ne zemren time
do vallzoj e nuk do rri
maturant o djal i ri

Anemban ju maturant
qe kete nat e keni prit
hyni dilni neper valle
si sorkadhe dhe petrit

REF x2
Eja sonte ti me ne
shok e shoqe po me thrrasin
maturante je e re
varget tua po kercasin

Sa shum zemra po gufojn
maturantet po festojn
djali i ri dhe nje syshkruar
ne kete nate te paharruar
edhe une jam bashk me ju
po ju them edhe njehere
maturante kam qellu
sikur sonte asnjeher

REF x4
Eja sonte ti me ne
shok e shoqe po me thrrasin
maturante je e re
varget tua po kercasin


Ky tekst u dërgua nga RINESA JASHARI
Më Shumë Këngë Nga Kumrije Biba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet