Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Biba - Moj Zogo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj zogo moj zogo jelek me vija
2x

A i ke pa a i ke pa shoqet e mija
2x

I kam pa i kam pa un nen nje hije
tuj ba gati per nusnije
2x

Moj fellenz moj fellenz fellenz e malit
2x

A i ke ba a i ke ba qorapt e djalit
2x

I kam ba i kam ba i kam qendise
lule em lule i kam hujdise
2x

Hajde nuse hajde nuse dal ngadale
hajde nuse hajde nuse tash me ardhe

Ka shum dit ka shum dit qe t'pres me ardhe
2x

Plasi vallja plasi vallja or em ore
nusja jon si lule bore
2x
Kumrije Biba
Publikimi: 23/12/2022
Orkestrimi: Bekim Malsia


Kumrije Biba - Moj Zogo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Zogo".
3. Video është e këngës "Moj Zogo", por nuk këndohet nga Kumrije Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Biba:


Komente 0