TEKSTESHQIP

Kumrije Biba
Nga Fati S'mundesh Me Ikë
Lyrics

Se di zemer sonte
se qfr kamm qka
kam zemer krejt du
me ti than ndoshta
neser do bahem pishman
po sonte e jotja dua tjam
ndoshta neser do bahem pishman
por santee jotja dua tjam.

2 Ref:
Sa shumm te kam prit
qe te vish tek un nje dit
gjithmon e kam dit nga
fati smundesh me ik.

Eja perqafom o shpirti im
se kjo nat nuk dot ket mbarim
2:per asgj ti sonte mos mendo
falmi buzet e me dashuro.

2:Sa shumm te kam prit
qe te vish tek un nje dit
gjithmon e kam dit nga
fati smundesh me ik.

Asnjeher nuke kam mendu
Se ne dy prap kemi mu takuu
2:o sa shum me paske dashuru
te shoh sonte ne syt e tu.
Ref
Sa shumm te kam prit
qe te vish tek un nje dit
gjithmon e kam dit nga
fati smundesh me ik.

DËRGOI:
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse ky krijim muzikor është përcjellë tek ne i punuar me shije me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 25 Tetor 2010.