TEKSTESHQIP

Kumrije Biba
Dashni E Harruar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni E Harruar" kënduar nga Kumrije Biba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj projekti erdhi i finalizuar në tregun e gjerë të muzikës i plotësuar në prizmin vizual me klip muzikor, i cili u publikua më 14 Shkurt 2022.