A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kumrije Buqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Kumrije Buqaj është një këngëtare e njohur. Më datë 7 Maj 2013, Remzie Osmani & Kumrije Buqaj publikojnë videoklipin "Bija E Nanes". Më datë 7 Maj 2013, Remzie Osmani publikon videoklipin "Bukur Qenke Bojadise", në bashkëpunim me Kumrije Buqaj. Më datë 7 Maj 2013, Kumrije Buqaj publikon videoklipin "Asim Vokshit". Më datë 7 Maj 2013, Remzie Osmani & Kumrije Buqaj publikojnë videoklipin "Shote Galices"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meda (Nurimeda Kamberi)

Emira Ademi

Luljeta Kuraja

Ema Bytyqi

Mimoza Abedini

Sevi

Entela Ilirjani

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Mimoza Selimi


Tags: Kumrije Buqaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019