Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kumrije Mustafa - Oj Lulija Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulija Jone".
3. Video është e këngës "Oj Lulija Jone", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kumrije Mustafa - Oj Lulija Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Pranverat Shkojn E Vijn"

Komente

Asnjë Koment

05/06/2014

2014-06-05T20:34:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulija Jone" kënduar nga Kumrije Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elizabeta Marku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te baba ooo

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te nana ooo

une te baba dal e luj e te
burri nuk po muj

une te baba dal e luj e te
burri nuk po muj

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te nana ooo

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te nana ooo

une te nana dal e luj e te
burri nuk po muj

une te baba dal e luj e te
burri nuk po mujMë Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë