TEKSTESHQIP

Kumrije Mustafa & Rinesa Krasniqi
Bija Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bija Ime" kënduar nga Kumrije Mustafa & Rinesa Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Gusht 2022, Kumrije Mustafa & Rinesa Krasniqi publikojnë videoklipin "Bija Ime". Muzika e këngës u punua nga Besnik Zikolli, ndërsa teksti u shkrua nga Abaz Selmani.