TEKSTESHQIP

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi
Me Thojke Nana Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Thojke Nana Jem" kënduar nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Besim Krasniqi, autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Abaz Selmani, ndërsa arranzhues i muzikës është Besnik Zikolli.