Audio

Kurt Lika & Sherife Lika - N'tyrbe Te Luzhes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2011

2011-05-12T15:53:03

Këngë e albumit:

"Folk Muzike E Zgjedhur Vol. 2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'tyrbe Te Luzhes" kënduar nga Kurt Lika & Sherife Lika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kurt Lika & Sherife Lika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kurt Lika: