Audio

Kurt Lika - Ktu Djeg Malli Me Shtat Flake


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2011

2011-02-18T19:16:22


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ktu Djeg Malli Me Shtat Flake" kënduar nga Kurt Lika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kurt Lika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kurt Lika: