A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kusha (Kushtrim Kelani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  84
  • Emri i Vërtetë:
  • Kushtrim Kelani
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kusha (Kushtrim Kelani) është një këngëtar i njohur. Kushtrim Kelani (KUSHA) lindi ne Gjermani. Qysh nga mosha 5 vjeqare filloi ta shfaqte talentin e tij ne fushen e muzikes. Ai filloi kendimin ne zhandrin folklorik ku zoteronte veglen e qiftelis per te vazhduar me kitar dhe piano. Në vitin 2010, lansoi këngën e tij të parë që u titullua "Mir me Mua", në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Lyric Master. Më datë 23 Prill 2013, Noga publikon videoklipin "Shiu", në bashkëpunim me Kusha. Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Xhelozi


Artistë Të Ngjashëm:

Valmir Delija

T-Miles A.K.A Unbeliever

Ferdinant Bjanku

Ismet Bogujevci

Orhan Zeneli

Chika

Viagra

Hidaver Osmani

Osman Shehu

Sami Kallmi


Tags: Kusha, Kushtrim Kelani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019