Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - So Sweet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

So sweet
You're my gift
Yeah

Ref:
Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you are (we known)
So Sweet (So Sweet)

Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you're (my dream)
So Sweet

Du me dit a m'don
Du me dit sa vlej per ty
Kurr syt s'ti kam nda
Prej qe jom n'lidhje me ty

Thjesht m'pelqen shum
Lidhja jon ka vler shum
Per mu bon gjithqka qe mun
Zgjedhja e vetme per ty jom un

Shpesh folim n'MSN
Don me dit A KA NAJSEN ?
M'thirr me dal e mu knaq
Mengjesi bashk na zen

Ref:
Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you are (we known)
So Sweet (So Sweet)

Ti e din shum mir Baby
Jena perfekt qift OK
Couse you're (my dream)
So Sweet


Ky tekst u dërgua nga  aLii006


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kusha - So Sweet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "So Sweet".
3. Video është e këngës "So Sweet", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0