Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kushtrim Kelani - Qunat Ne Gurbet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/01/2016

2016-01-24T17:12:34


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qunat Ne Gurbet" kënduar nga Kushtrim Kelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kushtrim Kelani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kusha (Kushtrim Kelani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet