A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kushtrim Dobra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Kushtrim Dobra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Është nga Peja por jeton në Zvicër për shumë vite. Me muzikë meret prej shume vitesh, por pas një pauze më të gjatë ai rikthehet më aktiv vitet e fundit. Më datë 15 Mars 2015, Premtimi & Kushtrimi publikojnë videoklipin "Besen Bes". Kjo eshte kënga e parë pas pauzës dhe eshte një këngë kushtuar dëshmorëve të kombit. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records. Më datë 25 Mars 2016, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Vendi I ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Digje Sonte (2018)


» Dërgo Një Këngë »

Me Zemer
M'ke Genjy
Te Dua / Je T'aime
Te Urrej
Te Dua
Të Lutem
Vendi I Vjetër
Vaji I Nenes (Per T'pagjeturit)
Rrena


Artistë Të Ngjashëm:

Zijadin Alili

Magrib Muqiqi

Dardan Gjinolli

Naser Beqiri

Giti

Xhavit Avdyli

Xhevdet Osmanaj

Eroll Murati

Bardhi (Bardh Ramadani)

Arben Gashi


Tags: Kushtrim Dobra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019