Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Dobra - Boma Hallall Moj Nan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shkova fatin me lyp per bot ktheva shpinen dhe u ndam me lot te premtova se do kthem shpejt shkun shum muaj e u bon shum vjet te premtova se do kthehem shpejt shkun shum muaj e u ban shum vjet boma hallall moj nane se kam qen i ri kur te kam lan zemra ime po qan edhe sod kur e di moj nan qe tkom lan me lot boma hallall moj nan se kam qen i ri ku te kam lan zemra ime po qan edhe sod kur e di moj nan qe tkom lan me lot sa shum net pa gjum i kalove sa shum lutje te zoti i qove e sa shum ti je permallu sa shum lotin e ke derdh per mu sa shum her ti je permallu e sa lotin e ke derdh per mu boma halla moj nan se kom qen i ri kur te kam lan zemra ime po qan edhe sod kur e di moj nan qe tkom lan me lot boma hallall moj nan se kom qen i ri kur te kom lan zemra ime po qan edhe sod kur e di qe tkom lan me lot


Ky tekst u dërgua nga Bislim binaj

Kushtrim Dobra - Boma Hallall Moj Nan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boma Hallall Moj Nan".
3. Video është e këngës "Boma Hallall Moj Nan", por nuk këndohet nga Kushtrim Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Dobra:


Komente 0