Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kushtrim Hoxha - T’i Them Heshtjes Tende Mjaft

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T’i Them Heshtjes Tende Mjaft".
3. Video është e këngës "T’i Them Heshtjes Tende Mjaft", por nuk këndohet nga Kushtrim Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kushtrim Hoxha - T’i Them Heshtjes Tende Mjaft  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12

Komente

Asnjë Koment

11/09/2012

2012-09-11T17:34:13+00:00Të kërkoj me diell në dorë
Të kërkoj n'mëngjes, të kërkoj në vesë
E s'të gjej
E ti them heshtjes tane mjaft

Të kërkoj me kokë nga bjeshkët
Atje ku bora bahet ujë
E s'të gjej
E ti them heshtjes tane mjaft

Dorën e Anës do ta puth
Shiun e erën do ti vras
E s'të gjej
Ti them heshtjes tane mjaft
Ti them heshtjes tane mjaft
Ti them heshtjes tane mjaft

TI THEM HESHTJES TANE MJAFT (4X)

...

Ëndrrat i kafshuam
S'ecin kamt pa ju
Si u harruat
Po s'knohet kjo kangë pa ju


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet