Pinkmoon Creative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Pinkmoon Creative është një video produksion shumë i njohur. Produksioni “PINKMOON Studios" mirret me prodhimin e videove te ndryshme, duke filluar nga reklamat, videoklipe muzikore, filma dokumentarë, filma të metrazhit të shkurtër dhe të gjatë, gjirimi i fushatave të ndryshme (zgjedhje, kampanja) etj. Kanë fituar disa çmime si: "Regjia më e mirë" në Netët e klipit Shqiptar për videoklipin "Kopshti" nga Hana Cakuli & Kushtrim Hoxha, etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Black Fish Entertainment

Labia

Manti

Melosi

Sharri

Emra

Oltioni

Kastrati

Produksioni Ardi

Lyra


Tags: Pinkmoon Creative

Krijo Një Kartolinë