TEKSTESHQIP

Kushtrim Tahiri
Pse Gabova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Gabova" kënduar nga Kushtrim Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse ky projekt u përcoll në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar tejet mirë edhe me anë të një videoklipi muzikor, video produksioni i të cilit u përgatit nga BUG Production. Videoklipi u publikua me datë 17 Gusht 2019.