Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kushtrim Ymeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Kushtrim Ymeri është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjergj Nikolla

Janko Pali

Ligor Stafa

Elton Cemurati

Lumo Kalleshi

Dhimitër Kokaveshi

Vilson Junçaj

Samir Maliqi

Mentor Isallari

Enertin Dhaskali

Tags: Kushtrim Ymeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet