Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Kyrre Gørvell-Dahll
 • Vendlindja:
 • Singapore 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Kygo është një këngëtar i huaj i njohur. Kyrre Gørvell-Dahll, i njohur me pseudonimin Kygo, është një pianist, DJ dhe producent norvegjez. Është i njohur për remixin e tij të këngës "Younger", që është dëgjuar 15,8 miliona herë në SoundCloud dhe rreth 40 miliona herë në YouTube. Remixi hyri në Top 40 Rumune dhe ajo ka mbetur aty për 14 javë, duke arritur vëndin e dytë më 3 qërshor 2014. Kygo ka arritur më shumë se 80 miliona shikime ne dy accountet e tij SoundCloud dhe YouTube. Pas zbul...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tom Dice

Baptiste Giabiconi

Çağatay Ulusoy

Labrinth

Alex Mica

Pablo Alboran

Diego Gonzales

Jencarlos

Ott Lepland

Alvaro Soler


Tags: Kygo

Krijo Një Kartolinë