Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
L-Patriot

Tags: L_patriot, L-Patriot, L Patriot

L-Patriot është një këngëtar i njohur. Lekë Nikolla, i cili ndryshe quhet edhe si “L-Patriot”, është bërë mjaft i kërkuar sidomos nga bashkatdhetarët tanë në Zvicër dhe gjithë diasporën. Ben rap bashk me vellain e tij 3pi-G. Reperi gjakovar, i cili jeton në Bazel të Zvicrës, ishte i ftuar edhe nga “Unikkatil” të këndojë në koncertin e tij, të cilin e mbajti në Fribourg. Ka nxjerr albumin e tij "Qellimin e Arrita" dhe ka kenduar me disa kengetare te njohur si Kobra, Master max etj. L...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Qëllimin E Arrita (2010)


» Dërgo Një Këngë »


Hard
Votat E Humbura
Fuck Illuminati

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017