Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Qellimin E Arrita Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Fillim pa mbarim ket sen mbjae mend
Shprehi me zemer e arrita qellimin tem
Qishtu dot vazhdoj tu ukupu zemra
Shkurt e shqip haver kjo qim none osht e jemja
I vetmi reper qe boni fam pa qit diss-a
Tu shkru diten terr qellimuin e arrita
Dallim pi krejt reperav dallohet talenti
Qe reper ma i forti reper ma i trenti
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 21/02/2010


L-Patriot - Qellimin E Arrita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qellimin E Arrita".
3. Video është e këngës "Qellimin E Arrita", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0