Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Hajt Bone (Feat. L-Patriot)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


..........................................................
Televizor tu ka bo kryt
Veq rrena dost je tu shpik
Spo din kon e ki shok kon e ki armik
Vlersimi popllit ju jeni shit
A nuk e lo me qekaq
Armiqt ja kan nis me lyp borxh
Gjujn rima n'beat si me kon apaq
Rrezultati n'fund per ju jom ilaq
.......... per ty sukses per mu
Rrezik per ata qe nkar mu kan gju
E folin per mu e ky nuk o per rap
Une kejt i boj vet e ty ta bojn me lek
Bich hejj skoke mor kerka
Ju shkut ka fryn era na mbetem gjithka
Ty kerkush spot njek mas se je mush has
Une po rri shqiptar e ti bonu zezak
Plas kurvo ti plas
Merre guximin afritu ma ngat
E mos fol me distanc me mija kilometra
Mbylle gojen shtrigo sa stka shku jeta
..........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 03/06/2012


L-Patriot - Hajt Bone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Bone".
3. Video është e këngës "Hajt Bone", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0