Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Hala Jom Gjall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


........................................................
A mendut qe kam vdek jo hala jom gjall
Hala si n'fillim inaqort krejt i kall
Si gjithmon pe han se pe boj me plan
Shum po kam inaqor po per ta spom han
E di qe po lypni betej e po fol anej
Sguxon me ardh knej se e din kryt ta thej
Qishtu bohet repi ska kurgjo pi te
Si ta krysh futja replay mso diqka prej meje
E krej i ki copy me fllo e me stil
Po munohesh mu bo si UNIKKATIL
Po ti repin se ki ngjak kupto o papak
L-Patrioti ta bon ty repin krejt bajat
Kerkush nuk pot don kerkush pot ngon
Per rep je i lodh besom krej llom
T'kshilloj si djalin tem ket sen duhesh me lon
Talent ski o pidh se ty ZOTI sta ka dhon
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 16/11/2008


L-Patriot - Hala Jom Gjall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala Jom Gjall".
3. Video është e këngës "Hala Jom Gjall", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0