Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Ti Po Don (Feat. R.D. & Mentor Tha Don)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


L-Patriot
........................................................
A je me mu jom me ty dridhu dridhu qa po pret
Jom perfekt je perfekt hajde zemer zemer ma lezet
Kur e shoh qfar ngjyre i ki brekt
Tjert sillen e pshtillen e kurgjo sibjen n'grrep
Dalloj me kejt une une dalloj me kejt
Boj shum nxet une une e boj shum nxet
Tjert nuk po din me bo ksi seni nuk kan pa
Saher e lypin e lypin une veq hita ju dho
Per dit po shkoj ma nalt asniher fllo i njejt
Asniher sikur tjert une jom ma i shtrejt
Origjinal nuk je perqata kerkush nuk t'nje
Rrenat tua spo shiten kerkush kerkush so tu i ble
........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 19/09/2011


L-Patriot - Ti Po Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Don".
3. Video është e këngës "Ti Po Don", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0