Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Street

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Emri i Vërtetë:
  • Perparim Gashi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: L-Street është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Perparim Gashi njihet Si Reper me emrin L-Street. Nje Reper i sukseshem i cili ne vitin 2013 Ka nisur kengen me titullin "Jeta Jem". Nje ngjarje e vertet qe i kishte ndodhur ne realitet. Por aii me von nuk u ndal nga suksesi i kenges jeta jem Vazhdoi e Vazhdoi Deri sa arriti shum Perparim Gashi i njohur si L-Street. Kishte shkuar ne shkollen e sferrkes Aty perfundoii klasen e 9t dhe tashme esht duke kryer Shkollen e mesme nxens i mire.Jeton ne kl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

SL

Lil' Liri

Abbi

Overking

Tensioni G

SK

Ediz Tuna

Triblla

Baci's

NS

Tags: L-Street, L- Street, Perparim Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet