A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
La Nueva Banda Timbiriche

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: La Nueva Banda Timbiriche është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Los integrantes de La nueva banda fueron seleccionados de entre 30 participantes de "Buscando a Timbiriche: La Nueva Banda", reality show que se llevó a cabo para conmemorar los 25 años de éxitos de la agrupación Timbiriche. Fueron 15 conciertos en los que las jóvenes promesas mostraban semana a semana su talento y el esfuerzo que ponían para lograr quedarse y ocupar un lugar en la agrupación. La primera integrante de la banda fue Brissia, quien ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teen Angels

Las Populares

Erreway

Isa Tkm

Preluders

Antique

Culcha Candela

Veronicas

Upa Dance

Tmnt


Tags: La Nueva Banda Timbiriche

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019