Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
La Quinta Estacion

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: La Quinta Estacion është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. La Quinta Estación (Spanish for "The Fifth Season", often spelled La 5ª Estación) were a Spanish pop/rock band composed of two musicians from Madrid: Natalia Jiménez (lead singer and harmonica) and Ángel Reyero (guitar). Pablo Domínguez (2001–2008) (guitar and bass) was the third member until his recent split (Now in Varsovia). The band originated in Madrid with six members but the remaining three relocated to Mexico in 2001 after recording their...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lawson

Rbd

One Direction

High School Musical

T.A.T.U.

Jonas Brothers

Lady Antebellum

Spice Girls

Il Divo

Doors

Tags: La Quinta Estacion, La 5a Estacion, Natalia Jimenez


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet